Ettevõttest

VUUHH OÜ on 2018. aasta esimesel poolel loodud progressiivne (online) interneti teel jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis haldab ja arendab erinevatele sihtgruppidele suunatud e-poode ja e-kaubandusega seonduvaid rakendusi. Meie visiooniks oli luua innovatiivne ettevõte, mis ei jää ajale jalgu ka aastate möödudes.

s

MEIE MISSIOON

Eesmärk on katta kogu Euroopa aastaks 2023 säästva ärimudeli abil, mille keskmes on meie arenduses olev innovatiivne toote ja tarne haldussüsteem CO-PRICE, millega tutvuda saad siin. Soovime olla esmane valik nii meie klientide, tarnijate kui ka töötajate jaoks, mis on meie strateegia nurgakiviks kauaaegsete eesmärkide täitmisel.

MEIE ERIPÄRA

Eristame ennast teistest jae- ja hulgimüüjatest uuendusliku ärimudeli kaudu, mille abil toome tarbijani rikkaliku tootevaliku konkurentsivõimeliste hindadega. Samal ajal omades võimekust teenindada nii era- kui ärikliente võrdsetel tingimustel. Oleme ettevõtte ülesehitusel toetunud kindlatele jae- ja hulgikaubanduse elementidele, meie tugevatele külgedele ning eelistele, mis aitavad tiheda konkurentsiga valdkonnas konkurentidest eristuda. Oleme kursis praeguse suundumusega ning sellel põhjusel positsioneerinud ennast selgelt tehnoloogiapõhiseks ettevõtteks. Seda kõike selleks, et suuta tegutseda kliendikesksemalt ja pakkuda tarbijatele nende eelistustest ja soovidest lähtuvat ostukogemust.

s

VUUHH BRÄNDING

Meie brändingu tegevuse eesmärk on tagada klientide rahulolu, kinnitades turul oma kaubamärkide peamised atribuudid; kontrollitud kvaliteet, parim hind, usaldusväärsus, kliendikesksus ja innovatiivsus. Luues positiivse “halo efekti” pidades kliendile antud lubadustest kinni, mis on aluseks püsivate äri- ja kliendisuhete hoidmisel.

Peamised sihtgrupid

Sihtgrupid jaotame üldiselt era ja äriklientideks, keda segmenteerime ka projektidest lähtuvalt. Arvesse võtame kindlasti kliendi eripärasusi, geograafilist asukohta ja muid olulisi faktoreid. Ekspertide sõnul pole olemas standardseid lahendusi erinevate sihtrühmade tähelepanu äratamiseks, seega usume, et tänapäeval jõuab uute äriklientideni ainult innovatiivsete ja isikupärastatud lahenduste abil. Samas püüame meeles pidada seda, et päeva lõpuks saab ka ärikliendist eraklient, kelle sihtrühma harjumusi tuleb samuti silmas pidada.

Meie erakliendile suunatud sihtgruppide jaoks on meil samaaegselt mitmeid erinevaid pilootprojekte, mis on suunatud laiale klientuurile. Nendeks on madalama, keskmise ja kõrgema elatustasemega kliendid. Õigus olla võrdselt koheldud on iga inimese põhiõigus, mis pole sõltuvuses ühestki seadusest. See tähendab õigust olla erinev ilma, et seda peetakse halvemaks või inimest koheldakse tema erisuse pärast erinevalt. Võrdsus tähendab nende erisuste tunnustamist ja austamist. Õiglane kaubandus ehk fairtrade tooted on iga kliendi õigus.

Madalama sissetulekuga tarbijad, kes otsivad kvaliteetsete toodete allahindlusi ning on valmis ootama või kulutama oma aega leidmaks soovitud tooted.

Hind on peamiseks valiku kriteeriumiks, järgneb brändi ja toote kvaliteet ning brändi omadused. Hinnatundlikkus on äärmiselt keeruline nähtus. Sellest aru saamiseks oleme endale selgeks teinud, mida üldse tähendab tundlikkus, millest see tuleb, mis seda suurendab ja vähendab ning mida tundlikkus omakorda mõjutab.

See peab olema odav, kuid äratuntava kaubamärgiga, kvaliteet omab vähem tähtsust.
HIND
BRÄND
KVALITEET

Üldiselt keskmise sissetulekuga tarbijad ei otsi konkreetseid tooteid või brände. Pigem otsitakse uuenduslikkust ja trendikaid tooteid õiglase hinnaga. Nad näevad tooteid nagu need oleks nende elus igapäevaseks kasutamiseks ja iseenesestmõistetavalt.

Nad ei ole kindlas tootevaldkonnas kinni, pigem eelistavad nad midagi igalt poolt. Peaasi, et toode toimib hästi ilma liigsete kuludeta. Nad vajavad ostuotsuse tegemiseks juhendamist või vastasel juhul järgivad trendi. Valikut tehes hoiavad nad üldiselt kinni konkreetsest kaubamärgist.

Kuid kui saab hea kvaliteedi õiglase hinnaga, on brändil vähe tähtsust.
HIND
BRÄND
KVALITEET

Suurema sissetulekuga tarbijad, kes üldjuhul teavad mida otsivad, teevad ostuotsused hinda ja kvaliteeti jälgides.

Ostuotsust tehes on nad võtnud pähe, et vajavad toodet olenemata tegelikkusest. Nad teevad ostud hetkeemotsioonile tuginedes, kuid samas jälgivad hoolega trendi. Ostu tehes ei vaja nad juhiseid, nad otsivad uusi trendikaid brände.

Toode on hoolikalt valitud ja peab kindlasti vastama ootustele, oluline on bränd ja omadused.
HIND
BRÄND
KVALITEET
Soovid rohkem informatsiooni?

Võta meiega ühendust